Restauracja

A lazy image

Restauracja

 

Nasza hotelowa restauracja łączy w sobie m.in dania kuchni polskiej oraz śląskiej prezentowny w nowoczesnej formie. Oprócz dań na ciepło i wykwintnych przystawek serwujemy także desery oraz drinki w naszym barze. Bazujemy na wysokiej jakości produktach i dopasowujemy dania do trwającego sezonu. Nasi szefowie kuchni z pasją i smakiem tworzą każdego dnia wyjątkowe dania dla naszych gości, rozpoczynając od bogatego śniadania w formie bufetu.

Numer tel. do Restauracji: +48 666 038 476

Menu

Niezapomniana podróż kulinarna, pełna smaków i aromatów

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Menu Restauracji.

Przyjęcia okolicznościowe

 

Dzięki naszej obsłudze Twoje spotkanie lub przyjęcie będzie niezapomniane. Oferujemy obsługę gastronomiczną komunii, urodzin, wesel. Zajmujemy się także zapewnieniem zaplecza gastronomicznego spotkań biznesowych. Dania z naszego menu zachwycą każdego gościa swoją różnorodnością i wyjątkowym smakiem. Nasi kucharze dbają o każdy szczegół swoich dań, tworząc z nich artystyczne wariacje. Klasyczne dania serwujemy z nutą nowoczesności tak aby każdy posiłek smakował i zaskakiwał.

Powered by
system hotelowy

Serwis hotel-piast.opole.pl używa plików cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.

akceptuj