Pokoje

A lazy image

Wysokiej jakości pokoje hotelowe w Opolu

Oferujemy naszym gościom szeroki wybór eleganckich, doskonale wyposażonych apartamentów. Nasze pokoje hotelowe dostępne są w wariantach jedno- oraz dwuosobowych, także w wersji deluxe. Każdy z nich jest wyposażony m.in. w prysznic, dostęp do sieci WiFi, klimatyzację, a także telewizor, radio czy też lodówkę i czajnik. Nasze hotelowe pokoje są zawsze czyste, a pościel świeża i wygodna. Gwarantujemy wyjątkowy komfort.

Oferujemy pokoje hotelowe z widokiem na Odrę

Każdy znajdujący się w naszym obiekcie pokój hotelowy jest dostosowany do wszelkich potrzeb gości. Z poszczególnych apartamentów rozciąga się ponadto piękny widok na Odrę. Oczywiście wszystkie pokoje są wyposażone w prywatną łazienkę z prysznicem. Nasza oferta obejmuje nie tylko wynajem pokoju hotelowego – gościom zapewniamy także pyszne śniadania dostępne w formie szwedzkiego stołu. Zapewniamy jedne z najbardziej atrakcyjnych cen w Opolu!

Pokój 1-os. STANDARD

od 360 zł / noc

Pokój 2-os. OPOLSKA WENECJA

od 420 zł / noc

Pokój 2-os. PANORAMA

od 480 zł / noc

Pokój 2-os. DELUXE

od 520 zł / noc
Powered by
system hotelowy

Serwis hotel-piast.opole.pl używa plików cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.

akceptuj