SPA

A lazy image
A lazy image
A lazy image
A lazy image
A lazy image

Sauna sucha

Saunowanie to aktualnie bardzo popularny sposób na relaks i odprężenie. Wysoka temperatura panująca w saunie jest doskonałym sposobem na detoksykację organizmu. Wpływa na rozluźnienie mięśni, oczyszcza skórę, poprawia krążenie, wspiera układ odpornościowy. Sauna sucha relaksuje, pomaga w odprężeniu i przyczynia się do poprawy jakości snu. Zapraszamy do naszego hotelu z sauną w Opolu!

Salka fitness

Jeśli aktywność fizyczna to dla Ciebie istotna część codzienności lub chciałbyś trochę poruszać się w trakcie swojego pobytu, zapraszamy do naszej salki fitness. Oferujemy kameralne warunki do ćwiczeń. Skorzystaj z bieżni czy rowerka treningowego. Hotel ze SPA w połączeniu z miejscem do treningów to kombinacja doskonała.

Wyjątkowy hotel ze SPA w woj. opolskim

Wielu gości hotelowych korzysta z obiektu w ramach wypoczynku. Hotele z sauną w Opolu sprawdzają się w tym temacie doskonale. Nasz kameralny hotel posiada SPA, w którym można odprężyć zarówno ciało, jak i duszę. Hotel wellness & SPA to miejsce niezwykle oblegane, nie tylko w woj. opolskim. Wyjazd do butikowego hotelu ze SPA to wspaniały pomysł na spędzenie czasu z ukochaną osobą. Wybierz się do ekskluzywnego hotelu ze SPA i zrelaksuj się jak nigdy dotąd!

Powered by
system hotelowy

Serwis hotel-piast.opole.pl używa plików cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.

akceptuj