Organizacja bankietów Opole

A lazy image

Organizacja bankietów w Hotelu Piast

Opolskie bankiety nie mogłyby odbywać się bez odpowiedniego, przeznaczonego do tego typu imprez miejsca. Dlatego też serdecznie zachęcamy do skorzystania z przestrzeni w naszym hotelu, którą z łatwością możemy przearanżować w salę bankietową. Nasz profesjonalny, a przy tym sympatyczny personel zadba o każdy najdrobniejszy szczegół tego wieczoru – od cateringu aż po aspekty techniczne, takie jak nagłośnienie oraz oświetlenie. Obsługa hotelowa posługuje się także trzema językami: polskim, angielskim oraz niemieckim. Komunikacja z zagranicznymi gośćmi bankietu nie będzie więc w żaden sposób utrudniona.

Nasza sala bankietowa w Opolu

Organizacja bankietów w Hotelu Piast w Opolu to okazja m.in. dla firm na zacieśnienie więzów między pracownikami. Event tego typu nie musi przybierać formy czysto biznesowej. Nasza sala bankietowa to miejsce idealne do tego typu wydarzeń. Oferujemy komfortowe warunki niezależnie od pogody i pory roku. Sala jest przestronna, a zarazem przytulna. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wynajmu.

Powered by
system hotelowy

Serwis hotel-piast.opole.pl używa plików cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.

akceptuj