Sala do wynajęcia Opole

A lazy image

Wynajem sali na różne eventy – Opole

Jeśli szukają Państwo nowoczesnej oraz stylowej sali do wynajęcia na wszelkiego rodzaju wydarzenia branżowe, szkolenia, ale także większe imprezy, m.in. bankiety, zachęcamy do skorzystania z oferty Hotelu Piast w Opolu. Dzięki udogodnieniom, takim jak parking przed obiektem czy hotelowa restauracja, wszystko, co najpotrzebniejsze do komfortowego pobytu znajduje się na miejscu. Oferujemy wynajem klimatyzowanej sali, która pomieści do 80 osób. To miejsce idealne nie tylko na biznesowe spotkania. Z chęcią udostępnimy przestrzeń w celu organizacji imprez urodzinowych czy komunijnych.

Wyjątkowe miejsce wśród sal na wynajem w Opolu

W Opolu można znaleźć najróżniejsze sale do wynajęcia. Co więc wyróżnia nasz obiekt? Hotel Piast to przede wszystkim doskonała lokalizacja. Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta, dzięki czemu goście po zakończonym wydarzeniu mogą udać się na krótki spacer lub dłuższe zwiedzanie najbliższej malowniczej okolicy. Sale na wynajem powinny być zaopatrzone we właściwy sprzęt i tak też jest w przypadku Hotelu Piast. Możemy zaoferować m.in. dobrej jakości nagłośnienie, oświetlenie, projektor, a także mikrofony. Zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu i zarezerwowania sali już dziś!

Powered by
system hotelowy

Serwis hotel-piast.opole.pl używa plików cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.

akceptuj