Biznes

A lazy image

Zorganizuj spotkanie

Hotel konferencyjny Piast jest idealnym miejscem do organizowania konferencji i spotkań biznesowych w Opolu. Jego dogodna lokalizacja oraz sporych rozmiarów parking stanowią ogromne ułatwienie dla osób przyjeżdżających z innych miast. Naszym gościom oferujemy zawsze kompleksową obsługę, a także wygodne i dostosowane do wszelkich potrzeb pokoje. Dlatego nasz hotel to świetne miejsce na konferencje.

Profesjonalne podejście

 

Wśród udogodnień dla osób prowadzących spotkania biznesowe są:

  • Zaplecze konferencyjne
  • Obsługa gastronomiczna
  • Strzeżony parking
  • WI-FI
  • Klimatyzacja
  • Faks / ksero
  • Obsługa w języku polskim, angielskim, niemieckim

Wynajem doskonale zaopatrzonych sal konferencyjnych – Opole

Staramy się dopasować naszą ofertę do potrzeb klientów. Dlatego proponujemy zarówno nieduże, kameralne pokoje do spotkań biznesowych, jak i znacznie większe, dostępne na wynajem sale konferencyjne. Opole to miasto znajdujące się pomiędzy dużymi ośrodkami biznesowymi w postaci Katowic oraz Wrocławia, dlatego wierzymy, że nasz hotel to doskonałe miejsce do zorganizowania spotkań pomiędzy kontrahentami z obu miast. Zapraszamy do przekonania się, jak wspaniale sprawdza się nasz hotel z salą konferencyjną.

Organizacja imprez firmowych w województwie opolskim

Opole to dynamicznie rozwijający się ośrodek sektora usługowego, który bezustannie przyciąga kolejnych inwestorów. Właśnie dlatego nasz hotel proponuje klientom wynajem doskonale wyposażonych sal konferencyjnych. Jesteśmy przygotowani na wszystkie ewentualności i zapewniamy obsługę w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Zapraszamy do przekonania się, że nie ma lepszego miejsca na organizację imprez firmowych w całym województwie opolskim!

Powered by
system hotelowy

Serwis hotel-piast.opole.pl używa plików cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.

akceptuj