Biznes

A lazy image

Zorganizuj spotkanie

Hotel konferencyjny Piast jest idealnym miejscem do organizowania konferencji i spotkań biznesowych w Opolu. Jego dogodna lokalizacja oraz sporych rozmiarów parking stanowią ogromne ułatwienie dla osób przyjeżdżających z innych miast. Naszym szukającym najlepszego miejsca na biznesowe spotkanie w Opolu gościom oferujemy zawsze kompleksową obsługę, a także wygodne i dostosowane do wszelkich potrzeb pokoje. Dlatego nasz hotel to świetne miejsce na konferencje. Warto dodać, że każde, nawet najmniejsze biznesowe spotkanie jest dla nas równie ważne, co duża konferencja.

Profesjonalne podejście

 

Wśród udogodnień dla osób prowadzących spotkania biznesowe są:

  • Zaplecze konferencyjne
  • Obsługa gastronomiczna
  • Strzeżony parking
  • WI-FI
  • Klimatyzacja
  • Faks / ksero
  • Obsługa w języku polskim, angielskim, niemieckim

Wynajem doskonale zaopatrzonych sal konferencyjnych – Opole

Staramy się dopasować naszą ofertę do potrzeb klientów. Dlatego proponujemy zarówno nieduże, kameralne pokoje, jak i znacznie większe, dostępne na wynajem sale konferencyjne na eventy odbywające się w województwie opolskim. Jeśli szukasz obiektu, w którym zmieści się większa grupa ludzi, Hotel Piast posiada salę konferencyjną na 80 osób. Opole to miasto znajdujące się pomiędzy dużymi ośrodkami biznesowymi w postaci Katowic oraz Wrocławia, dlatego wierzymy, że Hotel Piast to doskonałe miejsce na spotkanie biznesowe kontrahentów z obu miast. Zapraszamy do przekonania się, jak wspaniale sprawdza się nasz hotel z salą konferencyjną. Ma ona wiele zastosowań. Może służyć jako sala szkoleniowa lub przestrzeń do organizacji konferencji, imprez firmowych czy prezentacji.

Zorganizuj niezapomniane firmowe spotkanie świąteczne w Opolu!

Nic nie wpływa tak dobrze na morale zatrudnionych osób jak wspólne, lecz niekoniecznie związane z pracą spotkania. Sale konferencyjne w hotelach są wręcz stworzone na takie okazje. Jeśli szukałeś miejsc konferencyjnych w Opolu na wydanie tego typu imprezy, to właśnie znalazłeś odpowiedni punkt. Nasz hotel to prawdopodobnie najlepsze miejsce na konferencje i spotkania pracownicze w Opolu. Oferujemy wspaniałą obsługę podczas trwania konferencji doskonale wyposażone sale i pyszne jedzenie. Pracowników Twojej firmy z pewnością urzeknie też elegancki wystrój naszego lokalu. Niewątpliwie wyróżniamy się na tle innych hoteli konferencyjnych kompleksowym i nowoczesnym wyposażeniem, funkcjonalnością oraz niebanalną estetyką lokalu.

Nowoczesny hotel wyposażony w sale konferencyjne – to właśnie my

Obiektów z salami konferencyjnymi w Opolu jest wiele. Co może zaoferować Hotel Piast? Stawiamy na połączenie tradycji z nowoczesnością. Nasz obiekt wśród innych hoteli konferencyjnych w Opolu wyróżnia się zabytkowym wyglądem, równocześnie zapewniając szereg technologicznych udogodnień. Sale konferencyjne do wynajęcia posiadają szybkie wi-fi. Łatwy dostęp do ksero i faksu sprawiają, że Hotel Piast to doskonały lokal na eventy branżowe w Opolu. Licznym klientom przypada też do gustu oferowane zaplecze gastronomiczne, a także wyjątkowa obsługa gotowa pomóc w każdej sytuacji. Nasi pracownicy sprawnie komunikują się w języku polskim, angielskim i niemieckim, co jest kluczowe w obiektach konferencyjnych. Nie musisz martwić się o to, że obsługa nie dogada się z zagranicznymi gośćmi. Sal konferencyjnych w Opolu jest wiele. Jednak staramy się każdego dnia, aby to nasz obiekt był pionierem wśród innych hoteli w tej dziedzinie. Postaw na Hotel Piast, jeśli szukasz nowoczesnego miejsca na konferencje lub lokalu do zorganizowania bankietu czy innego rodzaju wydarzenia firmowego w pięknym Opolu.

Organizacja imprez firmowych w województwie opolskim

Opole to dynamicznie rozwijający się ośrodek sektora usługowego, który bezustannie przyciąga kolejnych inwestorów. Właśnie dlatego nasz hotel proponuje klientom wynajem doskonale wyposażonych sal konferencyjnych. Jesteśmy przygotowani na wszystkie ewentualności i zapewniamy obsługę w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Zapraszamy do przekonania się, że nie ma lepszego miejsca na organizację imprez firmowych w całym województwie opolskim! Nasz hotel czeka właśnie na Ciebie!

Powered by
system hotelowy

Serwis hotel-piast.opole.pl używa plików cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.

akceptuj