Aktualności

A lazy image
Hotel Piast – Twoje miejsce w Opolu

Hotel Piast – Twoje miejsce w Opolu

Opole to jedno z najstarszych miast w Polsce. Może pochwalić się niesamowitą historią sięgającą XIII w. Jest położone na malowniczym terenie w dolinie rzeki Odry. Ma do zaoferowania wiele atrakcji oraz ciekawych do zwiedzenia miejsc, jak na przykład Muzeum Wsi Opolskiej czy Wieżę Piastowską. Aby odwiedzić wszystkie interesujące obiekty, może nie wystarczyć jeden dzień, dlatego warto pomyśleć nad odpowiednim noclegiem w hotelu. Najlepiej w centrum, tak, aby być w środku odbywających się wydarzeń oraz jak najbliżej wszelkich atrakcji.

Zdecyduj się na hotel kameralny w centrum miasta

Przy wybieraniu właściwego hotelu ważnych jest kilka aspektów, na które dobrze byłoby zwrócić uwagę. Przede wszystkim na myśl przychodzi wspomniana już wcześniej atrakcyjna lokalizacja. Bliski dostęp do sklepów czy miejsc wartych zobaczenia to ogromne udogodnienie, którym może pochwalić się Hotel Piast znajdujący się dodatkowo w niewielkiej odległości od rzeki. Ten piękny widok na Odrę zdecydowanie wpływa na dobrą atmosferę wśród odwiedzających gości. Podróżują oni głównie samochodem, dlatego tak istotne jest, aby zapewnić odpowiedniej wielkości parking – koniecznie strzeżony – zagwarantowanie poczucia bezpieczeństwa przyjeżdżającym do hotelu osobom to podstawa. Jeśli szukasz w Opolu przytulnego hotelu kameralnego, który będzie jednocześnie nowoczesny, zajrzyj do Hotelu Piast i poczuj panujący tam ustronny klimat. Pokoje są przestronne, ale w tym samym czasie czuć w nich intymność zachęcającą do odpoczynku i relaksu. Posiadają wszelkie niezbędne sprzęty, takie jak suszarka czy czajnik, a pościel jest zawsze czysta i gotowa do otulenia Cię przed snem.

Hotele ze śniadaniem – to podstawa

Długie godziny zwiedzania oraz zmęczenie na pewno wpływają u człowieka na zwiększone odczuwanie głodu. Po przespanej nocy mamy ochotę na pierwszy posiłek tego dnia. Dlatego też hotele ze śniadaniem są tak popularnym wyborem wśród poszukujących lokum. Warto nabrać ponownie sił przed wyruszeniem na kolejne wycieczki. Gotowe dania w formie bufetu dostępne w Hotelu Piast to skomponowane przez wybitnych kucharzy pełne smaku posiłki. Śniadania są podawane zawsze ze świeżych i wyselekcjonowanych składników, aby spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających, a także dostarczyć właściwej ilości energii na start dnia.

Hotel z restauracją – zjedz pysznie i na miejscu

Skoro jesteśmy już przy temacie jedzenia – hotel z restauracją to doskonałe udogodnienie dla tych, którzy planują nieco odpocząć, nie wychodzić już na miasto, zrelaksować się na miejscu i oczywiście zjeść coś pysznego. Od 01.12.2023 r. w Hotelu Piast funkcjonuje nowopowstała restauracja zachęcająca gości wspaniałym menu, zmieniającym się w zależności od aktualnego sezonu, co wskazuje na świadome podejście do kuchni oraz korzystanie tylko ze świeżych produktów. Łączy ona ze sobą dania polskie wraz ze śląskimi. Karta nie jest obszerna, lecz treściwa, a skomponowane posiłki pełne niezwykłych smaków i ciekawych połączeń, które wprost ekslodują w ustach. W restauracji Hotelu Piast klasyka spotyka się z nowoczesnością.

Co jeszcze powinien posiadać dobry hotel?

Wiele osób odwiedzających hotele w Opolu to goście biznesowi, którzy przyjeżdżają na różnego typu konferencje, lub zatrzymują się w przerwie podczas podróży do innego miasta. Duży procent z nich pochodzi zza granicy i nie mówi po polsku. Stąd też powstaje zapotrzebowanie na personel władający innymi językami. Głównie jest to język angielski, ale bardzo często przydaje się również niemiecki. Zarówno jednym, jak i drugim posługuje się personel Hotelu Piast.

Przyjazd do Opola, czy to w celu rozrywkowym, czy służbowym wiąże się z wybraniem właściwego miejsca na nocleg. Kameralny hotel w centrum miasta, z własną restauracją, salką fitness oraz nowoczesnymi, klimatycznymi pokojami to wymarzony obiekt do spędzenia tam jednej lub kilku nocy.

Sprawdź ofertę Hotelu Piast Opole i dowiedz się więcej o standardzie pokoi, ich wyposażeniu, a także cenach. Nie czekaj i już dziś zarezerwuj pokój w malowniczym miejscu zaledwie kilka kroków od Odry oraz w sercu Opola.

← wróć do aktualności
Powered by
system hotelowy

Serwis hotel-piast.opole.pl używa plików cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu.

akceptuj